منوی اصلی

توافقنامه

کلیه کاربران، خریداران، فروشندگان و بازاریابان کتاب هست  و کلیه اشخاص پس از تهیه هر یک از کتابها سایت کتاب هست ، موظف به رعایت کامل شرایط کتاب هست می باشند. ماهیت این شرایط برای تضمین رعایت حقوق کاربران و تطابق با قوانین حاکم بر کشور است. این شرایط جامع و کامل نبوده و سایت کتاب هست حق اضافه، حذف یا تغییر بندهای آن را در هر زمان و بدون اطلاع قبلی پس از انتشار آن ها در سایت www.ketabhast.com برای خود محفوظ می دارد. هرگونه شکایت و گزارش در مورد تخطی کاربران از این شرایط می بایست از طریق تیکت و یا راههای ارتباطی دیگر ذکر شده در سایت به کتاب هست اعلام گردد.

1- خریدار کسی است که به عنوان شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به خرید و پرداخت هزینه کتاب می نماید.

2- فروشنده کسی است که به عنوان شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به فروش یک یا چند کتاب می نماید.

3- بازاریاب کسی است که به عنوان شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به نشر لینک کتابها می نماید.

4- کتاب: هر یک از کتابهای ارائه شده توسط فروشندگان و سایر کاربران در سایت کتاب هست

5- پرتال کاربران: سایت به آدرس http://www.ketabhast.com که خریدار در آنجا حساب داشته و از طریق این حساب می تواند فهرست کتابها خریداری شده یا منتشر شده خود را مشاهده و مدیریت کند. مشخصات خریدار در آنجا ثبت شده و قابل ویرایش و بروز رسانی است.

6- سیستم جامع تیکت: قابلیتی است در پرتال کاربران که کلیه مکاتبات الکترونیکی خریداران، فروشندگان، بازاریابان و سایر کاربران با سایت کتاب هست در آنجا ثبت و از طریق شماره تیکت قابل پیگیری است.

7- تعرفه: فهرست کامل کتابها و خدمات قابل ارائه همراه با ویژگی ها و محدودیت ها و قیمت ها به نحوی که خریدار کاملا آگاه گردد.

8- تحویل کتاب: ارائه کتاب از طریق پست سفارشی و پست پیشتاز در سریعترین زمان ممکن از سوی فروشنده

9- کاربر وب سایت: کلیه اشخاصی که از سراسر دنیا وب سایت کتاب هست را مشاهده و مرور می کنند.

1- کتاب هست : سایت اینترنتی با آدرس http://www.ketabhast.com که در این توافق نامه کتاب هست نامیده می شود.

2- هویت خریدار: خریدار شخصی حقیقی یا حقوقی است که مشخصات وی در پرتال کاربران و در بانک اطلاعات کاربران سایت کتاب هست وجود دارد و کتابهای خریداری شده تحت حساب وی مدیریت می شود

3- هویت فروشنده: فروشنده شخصی حقیقی یا حقوقی است که مشخصات وی در پرتال کاربران و در بانک اطلاعات کاربران سایت کتاب هست وجود دارد و کتابها خریداری شده یا عرضه شده تحت حساب وی مدیریت می شود.

4- هویت بازاریاب: بازاریاب شخصی حقیقی یا حقوقی است که مشخصات وی در پرتال کاربران و در بانک اطلاعات کاربران سایت کتاب هست وجود دارد و کتابها خریداری شده یا بازاریابی شده تحت حساب وی مدیریت می شود.

5- برای حفظ حقوق قانونی خریداران، فروشندگان و بازاریابان ، کلیه این کاربران موظف به ارائه اطلاعات هویتی خود به کتاب هست می باشند. ضمنا عواقب اعلام ناصحیح اطلاعات مستقیما بر عهده ایشان خواهد بود. کتاب هست مسئولیتی در قبال کنترل صحت اطلاعات خریداران، فروشندگان یا بازاریابان ندارد.

6- خریدار، فروشنده و بازاریاب اذعان می نماید که کلیه اطلاعات هویتی ارائه شده و آدرس ها وشماره تماس و امثالهم صحیح بوده و همواره در بروز نگه داشتن آنها در پرتال کاربران می کوشد. کتاب هست حق دارد هر زمان که نیاز به کنترل این اطلاعات داشته تصویر برابر اصل این اطلاعات را از ایشان دریافت نماید. کتاب هست حق دارد تا تکمیل اطلاعات صحیح و مستند نسبت به تعلیق سرویس دهی به خریدار، فروشنده یا بازاریاب اقدام نماید.

7- کلیه مسئولیت ها و حقوق مرتبط با کتابها، بر عهده فروشنده به تنهائی می باشد.

1- روش ارتباطی مستند کتاب هست با خریدار، فروشنده و بازاریاب، آدرس ایمیل یا حساب کاربری است که در پرتال کاربران ثبت شده است و کلیه ارتباطات به صورت پاسخ در تیکت های سیستم جامع تیکت و یا تلگرام ، واتس آپ و سیستم چت آنلاین است.

2- کتاب هست مسئولیتی نسبت به تبعات و خسارات وارد بر خریدار، فروشنده و بازاریابی که اطلاعات تماس تغییر یافته خود را در حساب کاربری به ثبت نرسانده است ندارد.

1- تغییرات توافقنامه: توافقنامه استفاده از خدمات کتاب هست تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین مجامع ناظر بر خدمات قابل ارائه کتاب هست و از آنجا که این قوانین و توافقات در سطح کشور و بین الملل به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، کتاب هست حق تغییرات آتی در توافقنامه را بر خود محفوظ می داند و نسخه توافقنامه بروز شده را از طریق لینک به صفحه توافقنامه در وب سایت کتاب هست در دسترس عموم قرار خواهد داد. ضمنا کتاب هست مسئولیتی نسبت به اطلاع رسانی نفر به نفر در خصوص تغییرات احتمالی نداشته و خریدار، فروشنده و بازاریاب می بایست موارد را عندالزوم با مراجعه به وب سایت کتاب هست کنترل نماید.

2- تغییرات فنی: کتاب هست برای بهبود کیفیت خدمات حق انجام تغییرات فنی، سخت افزاری، نرم افزاری یا شبکه ای را در سرویس های ارائه شده دارد. در مورد تغییراتی که سرویس خریدار، فروشنده یا بازاریاب را تحت تاثیر قرار می دهد کتاب هست موظف است تا یک ماه پس از اعمال تغییرات، مشکلات احتمالی پیش آمده را رفع کند. خریدار، فروشنده و بازاریاب موظف هستند خود را با این تغییرات سازگار نمایند. هرگاه به دلیل موارد ضروری، کتاب هست امکان اطلاع رسانی یا خدمات دهی را از دست بدهد و یا فوریت های فنی این مجموعه را ناچار به این امر نماید مسئولیتی برای اطلاع رسانی زمان و نحوه تغییرات نخواهد داشت ضمنا خریدار، فروشنده و بازاریاب به سایت کتاب هست وکالت می دهد تا در زمان مورد نیاز در جهت بهبود سطح کیفی سرویس اقدام به انجام فعالیت های سخت افزاری و نرم افزاری روی سرورهای کتاب هست نماید.

کتاب هست می تواند تا زمانی که اطلاعات کافی در مورد موارد مشکوک پیدا نکرده است، اقدامی برای تغییر در سفارش، کتاب یا خدمات صورت ندهد.

1- پس از پرداخت مبلغ سفارش توسط خریدار، با آماده تحویل شدن کتاب خریداری شده از سوی فروشنده ، اعلان خرید در حساب کاربری فروشنده درج می شود. که فروشنده ملزم به ارسال سریع پستی کتاب های خریداری شده می باشد عدم دسترسی خریدار به اطلاعات ارسال فروشنده، مانع تحویل کتاب نمی گردد و خریدار ضمن اعلام مشکل در تیکت پشتیبانی، می بایست حداقل 48 ساعت کاری منتظر بماند تا مشکل رفع شود و اطلاعات ارسال کتاب برای ایشان ارسال گردد.

2- کلیه سفارشاتی که وضعیت آن ها به تکمیل شده تغییر یافته باشد در اسرع وقت از سوی فروشنده و ازطریق پست ارسال خواهد شد در صورت بروز مشکلات فنی، حداکثر زمان ارسال کتاب ها ۷۲ ساعت کاری خواهد بود.

3- خریدار در صورتیکه در بازه زمانی حداکثر زمان تحویل بر اساس نوع پست سفارشی و پیشتاز، کتاب ها را دریافت ننماید موظف است حداکثر ۷ روز پس از پایان زمان تحویل مجاز، مراتب را توسط تیکت پشتیبانی، به بخش فروش کتاب هست اعلام نماید.

4- در صورت بروز شرایط ویژه فنی و یا محدودیت هایی که تحویل در زمان مقرر آن انجام نشود، کتاب هست مجاز به افزایش زمان تحویل سرویس تا ٢ برابر خواهد بود.

5- خریدار حق درخواست لغو سفارش خریداری شده را نخواهد داشت.

6- کتاب هست مسئولیتی در قبال عدم تطابق با نیاز و یا عدم استفاده خریدار از کتاب خریداری شده و تحویل شده را ندارد.

7- در صورت وجود هرگونه مغایرت در توضیحات کتاب و کتاب ارائه شده به خریدار، خریدار موظف است مراتب را حداکثر یک روز پس از دریافت کتابها به سایت کتاب هست اعلام نماید و کتاب هست موظف است ضمن پیگیری مغایرت از فروشنده کتاب، مراتب اصلاح را در اسرع وقت به عمل آورد و در عدم رفع مشکل، مسئولیت کتاب هست صرفا کسر وجه کتاب از حساب فروشنده، مسترد کردن وجه به خریدار (مطابق با منبع پرداخت وجه) و حذف سفارش از حساب کاربری خریدار خواهد بود.

1- به طور کلی محیط اینترنت به همان میزان سایر محیط های ارتباطی مانند پست، دورنگار و تلفن برای انتقال اطلاعات محرمانه امنیت دارد. در کلیه این محیط ها ممکن است اطلاعات استراق سمع شوند. به همین دلیل ضمن آنکه کتاب هست تمام تلاش خود را برای ایجاد محیطی امن برای نگهداری و تبادل اطلاعات به صورت محرمانه می نماید، با این حال از جانب احتیاط از خریداران، فروشندگان و بازاریابان می خواهد که همیشه ارتباطات آنلاین اینترنتی خود را نا امن فرض نمایند. کتاب هست هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با امنیت تبادل اطلاعات از شبکه و سرورهای خود با جاهای دیگر را نمی پذیرد.

2- کتاب هست با تدابیر امنیتی خود مسئول حفظ امنیت پایه سرویس های خود می باشد.

3- کتاب هست مسئولیتی نسبت به ضعف ایمنی ناشی از نرم افزارها، application ها ویا برنامه های مورد استفاده خریدار، فروشنده یا بازاریاب ندارد.

4- کتاب هست مسئولیتی نسبت به امنیت تبادل داده ما بین خریدار و سرورهای بانکی ندارد.

5- کتاب هست مسئولیتی نسبت به در اختیار گرفتن کلمه عبور حساب کاربری خریدار، فروشنده و بازاریاب، توسط اشخاص ثالث ندارد.

6- کتاب هست موظف به رعایت محرمانگی کلیه داده های موجود در حساب کاربری خریدار، فروشنده و بازاریاب می باشد و همچنین آن را در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد.

7- کتاب هست تلاش خود را برای حصول بالاترین سطح امنیت ممکن برای حساب کاربری خریداران، فروشندگان و بازاریابان انجام می دهد از این رو کتاب هست نسبت به اموری که در حیطه مسئولیت خریدار، فروشنده، بازاریاب از لحاظ نگهداری امنیت حساب خود می باشد مسوولیتی ندارد.

8- در صورت نیاز خریدار، فروشنده، بازاریاب جهت برطرف کردن مشکلات غیر مرتبط با وظایف کتاب هست، سایت کتاب هست بنا به حجم کار ،مجاز به دریافت هزینه اضافه جهت رفع مشکل می باشد.

1- در صورت بروز اختلاف، جهت رفع اختلاف، خریدار، فروشنده و بازاریاب موظف هستند بدوا نسبت به اعلام موضوع در تیکت پشتیبانی کتاب هست اقدام نمایند و در صورت عدم کسب پاسخ مناسب، نسبت به ارتباط با مدیریت سایت کتاب هست اقدام نمایند تا موضوع مجددا مورد رسیدگی واقع گردد. در صورت عدم حصول نتیجه پس از ۳۰ روز کاری، خریدار، فروشنده یا بازاریاب می تواند با تشکیل هیئت حل اختلاف مورد توافق طرفین، موضوع را مورد بررسی و رسیدگی قرار دهند.

فصل هشتم: شرایط و ضوابط کلی خریدار، فروشنده و بازاریاب

1- سوالات پیش از خرید را حتما در دیدگاه های همان کتاب مطرح کنید.

2- درخواست های پشتیبانی برای کتاب خریداری شده صرفا می باید توسط سیستم تیکت کتاب هست به ثبت برسد.

3- بررسی دیدگاه های هر کتاب، چگونگی پاسخگویی فروشنده به دیدگاه کاربران و زمان ارسال پاسخ ها می تواند معیار خوبی برای سنجش پشتیبانی فروشنده از کتاب باشد. کتاب هست در قبال عدم پشتیبانی فروشندگان هیچ مسئولیتی ندارد وفقط در صورت خرید از فروشنده درخواست پشتیبانی قابل پی گیری می باشد.

  • تبصره ۳-۱: ذکر این نکته ضروریست که فروشندگان نیز ملزم به پشتیبانی ۲۴ ساعته یا شخصی سازی کتاب برای خریداران نیستند و صرفا پشتیبانی شامل مواردی است که کتاب به فروش رفته دارای مشکل باشد.
  • 4- پشتیبانی کتابهای خریداری شده صرفا توسط فروشندگان انجام خواهد شد و کتاب هست فقط مسولیت پیگیری تا حصول نتیجه برای کتابهای خریداری شده را دارد.
  • 5- پیش از خرید حتما به کیفیت کتاب، نظر سایر خریداران، دیدگاه های ارسالی کاربران، امتیاز کاربران، پیش نمایش آنلاین، توضیحات کتاب و خصوصا ویژگی های محصول و… دقت فرمایید.
  • 6- هزینه پستی بعهده خریدار می باشد که 10 درصد به این هزینه بابت سهم مشارکت خریدارجهت هزینه های کارکنان و هزینه های جاری وبسایت کتاب هست اضافه می شود و به سایت کتاب هست تعلق می‌گیرد.
  • 7- امکان بازگشت وجه کتابها خریداری شده یا شارژ های انجام شده در کیف پول تا شش ماه به هیچ وجه وجود ندارد. پیش از اجرای هرگونه عملیات مالی تصمیم بگیرید.
  • 8- کتاب معیوب و همچنین کتابی که دارای مشکل باشد و با ویژگی های ذکر شده در محصول همخوانی نداشته باشد پس از تایید کارشناسان سایت کتاب هست و عدم رفع مشکل توسط فروشنده، از مارکت حذف شده و در صورت ارسال به خریدار مبلغ کتاب مورد نظر از حساب فروشنده کسر و به خریدار عودت داده خواهد شد و مبلغ ودیعه به نفع کتاب هست بابت هزینه کارشناسان و هزینه نگهداری سایت از حساب فروشنده بلوکه خواهد شد. و فروشنده حق اعتراض ندارد.
   • تبصره 8-۱: بازگشت وجه به حساب کاربران (کاربرانی که صرفا کتاب با مشخصات متناقض در سایت را خریداری کرده و نسخه هماهنگ با مشخصات ذکر شده در سایت برای کتاب در اختیار ایشان قرار نگرفته است) فقط به صورت شارژ کیف پول انجام شده و کاربر می تواند کتاب دیگری را از مارکت خریداری کند.
   • 9- هرگونه تبلیغ کتاب دیگر و بحث در مورد مارکت های دیگر و توهین به افراد دیگر دردیدگاه و تیکت پشتیبانی بلافاصله و بدون اخطار قبلی موجب مسدود شدن اکانت کاربری خواهد شد و موجودی حساب کاربر خاطی نیز بلوکه شده و حق هرگونه شکایت توسط کاربر سلب می شود.
   • 10- کتاب هست هیچگونه مسئولیتی در برابر عدم انجام تعهدات خود در هنگام موارد فورس ماژور مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای دولتی و تحریم را ندارد. با این حال در صورت بروز چنین مواردی نهایت تلاش خود را برای کاهش اثرات این موارد خواهیم کرد. بروز هر یک از موارد فورس ماژور موجب تخطی خریداران از شرایط خدمات نخواهد شد و تحریم یا عدم امکان تبادل ارز از موارد فورس ماژور برای فروشندگان و کتاب هست خواهد بود.
   • 11- با پرداخت مبلغ فاکتور و یا عضویت در سایت کتاب هست، خریدار مواد توافقنامه و ضوابط کتاب هست را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از خریدار وجود ندارد.
   • 12- کتاب هست در قبال حفاظت کامل از اطلاعات شخصی خریدار مسئول بوده و فقط در صورت دریافت حکم قضائی اطلاعات شخص مورد تقاضا را بنا بر ضرورت قانونی در اختیار مقام قضائی قرار خواهد داد.
   • 13- خدمات کتاب هست به همان شکلی که هستند ارائه می شوند و هیچگونه گارانتی صریح و ضمنی شامل آنها نمی گردد. ضمنا هیچگونه ضمانتی مانند مطابق نیاز خریدار بودن، بی عیب بودن، امنیت و … ارائه نمی شود. همه ضمانتهای کتبی و شفاهی در مورد سرویسهای کتاب هست که توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار بوده و کتاب هست هیچگونه خسارتی بابت کتابها ارائه شده به هر نحو نمی پردازد. کتاب هست تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی نخواهد بود.
   • 14- سقف خسارات اثبات شده توسط مرجع رفع اختلاف به خریدار برای هریک از انواع خدمات و کتابها، حداکثر معادل هزینه پرداختی آن کتاب توسط خریدار بوده و کتاب هست هیچگونه مسئولیتی در قبال جبران خساراتی مازاد بر این مبلغ نخواهد داشت
   • 15- تغییرات توافقنامه:توافقنامه استفاده از خدمات کتاب هست تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین مجامع ناظر بر خدمات قابل ارائه کتاب هست و از آنجا که این قوانین و توافقات در سطح کشور و بین الملل به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، کتاب هست حق تغییرات آتی در توافقنامه را بر خود محفوظ می داند و نسخه توافقنامه بروز شده را از طریق لینک به صفحه توافقنامه در وب سایت کتاب هست در دسترس عموم قرار خواهد داد. ضمنا کتاب هست مسئولیتی نسبت به اطلاع رسانی نفر به نفر در خصوص تغییرات احتمالی نداشته و خریدار می بایست موارد را عندالزوم با مراجعه به وب سایت کتاب هست کنترل نماید.

1- در کتاب هست کتابهای تایید می شوند که مالک خود شخص ارائه کننده کتاب باشد و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران قابل چاپ و نشر باشد.

2- در صورتی که فروشنده‌ فقط کتابها خود را در کتاب هست عرضه کند به ازای هر فروش کتاب 1۰٪ مبلغ فروش به عنوان سهم مشارکت بابت هزینه کارکنان و هزینه های نگهداری و ارتقاء سایت به کتاب هست تعلق می‌گیرد.

3- حداقل مبلغ تسویه حساب با فروشندگان 20000 تومان و مضربی از 20000 تومان است.

  • تبصره: تنها موجودی حاصل از فروش کتابی که بدست مشتری رسیده است و صحت کتاب توسط مشتری تایید شده است ، قابل برداشت است و فروشندگان نمی توانند با شارژ کیف پول خود، موجودی حساب را افزایش داده و درخواست برداشت وجه ارسال کنند. مبالغ شارژ شده به این منظور به هیچ وجه قابل عودت نیست و فروشندگان عزیز می توانند با اعتبار غیرنقدی خود به خرید از مارکت بپردازند.
  • تبصره: در صورتی که فروشنده قصد داشته باشد همکاری خود را با کتاب هست خاتمه دهد می باید کلیه قوانین و شرایط مربوط به خاتمه همکاری در ذیل را رعایت کند و تسویه حساب نهایی با فروشنده تابع قوانین مربوطه خواهد بود.
  • 4- تسویه حساب با فروشندگان هفته ای 2 مرتبه در روز شنبه و سه شنبه انجام می شود.
   • تبصره: درخواست های تسویه حساب می باید حداقل ۲ روز پیش از روز تسویه حساب ارسال شده باشند. در غیر این صورت تسویه حساب به اولین مرحله تسویه پس از گذشت این زمان موکول خواهد شد. همچنین در صورت بروز هرگونه مشکل در انجام پرداخت ها (اعم از وجود مشکلات در واحد مالی یا مشکلات در سایت و ….) کتاب هست این حق را دارد تا درخواست های برداشت تایید شده را با یک مرحله تاخیر اجرا نماید.
   • تبصره: واریز مبالغ ثبت شده در درخواست وجه فروشندگان صرفا به شماره شبای ثبت شده توسط فروشنده انجام می گیرد و فروشندگان فقط در شرایطی می توانند درخواست وجه خود را ثبت کنند که شماره تلفن ثابت و همراه، شماره حساب، شماره کارت و شماره شبای حساب به نام فرد ثبت نام کننده به عنوان فروشنده در اختیار کتاب هست قرار داده و هویت ایشان در کتاب هست به ثبت رسیده باشد.
   • تبصره: چنانچه در هر زمان کتاب هست نتواند ازروی اطلاعات دریافتی اعم از شماره تلفن ثابت و شماره تلفن همراه با فروشنده تماس بگیرد، مجاز است تایید هویت فروشنده را به وضعیت معلق درآورد که در این شرایط فروشنده قادر به ثبت درخواست وجه نبوده و در صورت نیاز می باید کلیه مراحل تایید هویت اعم از ثبت در سایت را مجددا طی و یا رفع نقص نماید.
   • مبلغ درخواستی فروشنده در تسویه حساب ها هیچ گونه سقفی ندارد و مطابق شرایط وضع شده فروشنده می تواند مبالغ بالای 20000 تومان را به صورت مضربی از20000 تومان ثبت کند.
    • تبصره: ثبت دو یا چند درخواست وجه همزمان امکان پذیر نیست و تا پیش از واریز شدن هریک از درخواست های وجه فروشنده، امکان ثبت درخواست وجه مجدد وجود ندارد.
    • 5- فروشنده با پذیرش این توافق نامه به کتاب هست این اجازه را می دهد مطابق سیاست های بازاریابی، افزایش اعتماد خریداران و در نهایت افزایش فروش کتابها، کتابها فروشندگان را با تخفیف تا سقف ۲۵٪ در جشنواره‌ها و طرح‌های تخفیفی خود عرضه نماید.
     • تبصره: تخفیف ها به صورت کد تخفیف و یا سایر روش‌های تخفیفی روی قیمت اصلی کتاب اعمال می گردد و محاسبه سهم کتاب هست و سهم فروشنده بر مبنای قیمت کتاب پس از کسر مبلغ تخفیف انجام خواهد شد.
     • 6- مدت زمان لازم برای تایید کتابها شما به شرطی که کلیه اطلاعات و قوانین مندرج برای درج کتاب در کتاب هست را رعایت کرده باشید، در حدود 48 ساعت کاری است. همچنین در صورت عدم تایید کتاب ، مدیران یا کارشناسان وبسایت کتاب هست به صورت تیکت این مورد را به شما اطلاع خواهند داد.
      • تبصره: در صورت بروز هرگونه مشکل فنی یا سایر مشکلات احتمالی دیگر ممکن است زمان تایید کتابها افزایش یابد که در این صورت فروشنده مختار است درخواست لغو بررسی را در تیکت برای کتاب هست ارسال کند یا صبر کند تا مراحل بررسی کتاب توسط کارشناسان کتاب هست انجام شود.
      • 7- حتما در توضیحات کتاب کاملا صادق باشید چون نسبت به نوشته های خودتان باید پاسخگو باشید و به خریداران پشتیبانی دهید
       • تبصره: چنانچه قابلیتی را در توضیحات درج کرده باشید و این قابلیت در کتاب شما وجود نداشته باشد یا توضیحات شما مغایر با کتاب ارائه شده باشد و خریداران نسبت به این مساله اعتراضی داشته باشند وبسایت کتاب هست حق دارد خرید را مسترد کند و ضمن کسر مبلغ واریز شده به موجودی فروشنده و بازگشت وجه خرید به خریدار، نسبت به کسر سهم مشارکت خود از حساب کاربری فروشنده اقدام کند و فروشنده نیز حق هرگونه اعتراض در این مورد را از خود سلب می نماید.
       • 8- کلیه کتابهای ارائه شده حتما باید با مشخصات ارائه شد توسط فروشنده همخوانی داشته باشند.
       • 9- قرار گرفتن کتاب در قسمت کتابها ویژه بر اساس تعداد فروش فروشنده ، مقدار امتیاز (حداقل ۵ خرید موفق و ۵ امتیاز ۵ ستاره ) و ارائه مطلوب پشتیبانی به خریداران و بروزرسانی سریع و مطلوب کتابها است.
       • 10- در صورتیکه کتاب ارسالی شما از راه غیرمجاز تهیه شده باشد و پس از بررسی های کارشناسان این مورد مشخص شود، بلافاصله کتاب ارسالی شما حذف و در صورتیکه کتاب مربوطه فروشی داشته باشد وجه آن از حساب کاربری فروشنده کسر خواهد شد و فروشنده موظف است سهم مشارکت کتاب هست را نیز نقدا پرداخت کرده یا در صورت داشتن موجودی در حساب کاربری، معادل سهم مشارکت از حساب کاربری ایشان برداشت می گردد.
        • تبصره: مسئولیت فروش غیر مجاز کتابهای ایرانی ، خارجی و قدیمی، کپی کردن از روی سایر کتابها ایرانی و پاسخگویی در برابر کلیه مجامع قانونی و حقوقی برعهده فروشنده کتاب است و کتاب هست هیچ مسئولیتی در قبال خطاهای شما نخواهد داشت.

تبصره: کلیه تصاویر و محتوای مورد استفاده در پیش نمایش کتاب می باید باتوجه به قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران بوده باشد و کاملا با کتاب ثبت شده در سایت یکسان باشد و در صورت عدم رعایت این موارد، مسئولیت هرگونه عواقب احتمالی برعهده فروشنده کتاب است. همچنین در صورت مشاهده مغایرت محتوا با قوانین جمهوری اسلامی ایران، پیش نمایش حذف و فروش کتاب تا رفع مشکل متوقف می گردد.

11-در صورتیکه فروشنده به درستی کتاب خود را پشتیبانی نکند (شامل پاسخگویی به تیکت ها، به روزرسانی تعداد موجود در انبار فروشگاه کتاب، با تقاضای درخواست وجه وی موافقت نمی شود و در صورت تکرار عدم پشتیبانی، وجوه حاصل از فروش کتاب از حساب فروشنده کسر می شود.

  • تبصره: سیستم جامع پشتیبانی توسط تیکت در کتاب هست راه اندازی شده است و پیش از اجرای درخواست های واریز وجه فروشندگان، تیکت های ایشان و کیفیت پاسخ دهی به خریداران مورد ارزیابی قرار می گیرد، چنانچه فروشنده ای تیکت های باز داشته باشد یا تیکت های پاسخ داده شده و بسته شده از پاسخ مناسبی برخوردار نبوده و نتوانسته باشند رضایت خریداران را کسب کنند، درخواست وجه های ایشان در وضعیت معلق باقی خواهد ماند.
  • پاسخگویی به خریداران در سیستم جامع پشتیبانی توسط تیکت کتاب هست الزامی بوده و فروشندگان نمی توانند با استناد به پشتیبانی در سرویس های شخصی خود، تیکت های ارسالی در کتاب هست را بی پاسخ رها کنند. همچنین فروشندگان حق ندارند پاسخگویی به تیکت های دریافتی را منوط به ثبت مجدد درخواست در سیستم های پشتیبانی مستقل و خارج از کتاب هست نمایند و هرگونه انتقال خریداران به سایت هایی خارج از کتاب هست جهت دریافت خدمات پشتیبانی و خرید کتاب نیز ممنوع است. و در صورتیکه فروشنده خارج از سایت با خریدار ارتباط برقرار کند هیچ گونه مسئولیتی متوجه وبسایت کتاب هست نخواهد بود و مبالغ موجود در حساب دو طرف بلوکه خواهد شد.
  • 12- هر گونه تبلیغ و یا لینک دادن به سایت های دیگر در بین توضیحات یک کتاب و تیکت پشتیبانی موجب حذف آن کتاب از کتاب هست شده و در صورت تکرار چنین مواردی فروشنده جریمه نقدی معادل مبلغ ودیعه + 30% از فروش خواهد شد.
  • 13- تمامی سی دی ها و امکانات لازم برای کتاب باید در پکیج خریداری شده موجود باشد، و اگر فروشنده‌ برای دریافت فایل ها، کاربران را به صفحه ای دیگر (و شبکه های اجتماعی مانند کانال تلگرام) هدایت کند تخلف محسوب میشود.

قوانین و ضوابط مرتبط با خاتمه همکاری فروشنده با کتاب هست

14- فروشندگان موظف به پشتیبانی از خریداران هستند و چنانچه در هر زمان تصمیم به قطع همکاری با کتاب هست را بگیرند یا قصد عدم ارائه هریک از کتابها در کتاب هست را داشته باشند می باید سریعا به مدیریت سایت کتاب هست اعلام کنند حداقل مدتی که کتابها بایستی در سایت قرار داده شوند 6 ماه هست و اگر زودتر از 6 ماه فروشنده از فروش کتابها منصرف شود مبلغ ودیعه ای که در حین ثبت نام پرداخت کرده توسط وبسایت کتاب هست بلوکه شده و بابت هزینه نگهداری سایت و سایر هزینه ها برداشت خواهد نمود.

  • تبصره: فروشندگان موظف هستند حداقل به مدت 48 ساعت پس از دریافت کتابها توسط خریدار جوابگوی مشکلات احتمالی پیش آمده باشد در غیر اینصورت کتاب هست این حق را دارد تا وجوه پرداختی خریداران را مرجوع کرده و به ازای هر مورد مرجوعی، نسب به کسر سهم مشارکت خود از موجودی فروشنده نیز اقدام نماید.
  • تبصره: انجام هرگونه کارها و رفتارهای غیر حرفه ای توسط فروشندگان پس از قطع همکاری با کتاب هست جرم تلقی شده و هرگونه فعالیتی که به نوعی موجب سلب اعتماد کاربران از کتاب هست شود یا ایجاد هرگونه شایعه پراکنی و … جرم تلقی شده و کتاب هست می تواند در صورت مشاهده هریک از این موارد (حتی موارد جزئی) از فروشنده و فرد خاطی شکایت کرده و ادعای خسارت نماید.
  • 15- کتاب هست هیچگونه مسئولیتی در برابر عدم انجام تعهدات خود در هنگام موارد فورس ماژور مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای دولتی و تحریم را ندارد. با این حال در صورت بروز چنین مواردی نهایت تلاش خود را برای کاهش اثرات این موارد خواهیم کرد. بروز هر یک از موارد فورس ماژور موجب تخطی فروشندگان از شرایط فروش نخواهد شد و تحریم یا عدم امکان تبادل ارز از موارد فورس ماژور برای فروشندگان و کتاب هست خواهد بود.
  • 16- با ارسال درخواست تبدیل عضویت به فروشنده، فروشندگان مواد توافقنامه و ضوابط کتاب هست را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از فروشنده وجود ندارد.
  • 17- کتاب هست در قبال حفاظت کامل از اطلاعات شخصی فروشنده مسئول بوده و فقط در صورت دریافت حکم قضائی اطلاعات شخص مورد تقاضا را بنا بر ضرورت قانونی در اختیار مقام قضائی قرار خواهد داد.
  • 18- خدمات کتاب هست به همان شکلی که هستند ارائه می شوند و هیچگونه گارانتی صریح و ضمنی شامل آنها نمی گردد. ضمنا هیچگونه ضمانتی مانند به فروش رفتن کتاب، تبلیغ کتاب در سایر سایت های مرتبط با کتاب هست و یا معرفی کتاب در سایر سایت ها ارائه نمی شود. همه ضمانتهای کتبی و شفاهی در مورد سرویسهای کتاب هست که توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار بوده و کتاب هست هیچگونه خسارتی بابت عملکرد کتابها ارائه شده به هر نحو نمی پردازد. کتاب هست تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی (مانند گم شدن بسته پستی و …) نخواهد بود.
  • 19- سقف خسارات اثبات شده توسط مرجع رفع اختلاف به فروشنده برای هریک از انواع خدمات و کتابها، حداکثر معادل هزینه یک بار خرید کتاب مطابق با قیمت مندرج در کتاب هست بوده و کتاب هست هیچگونه مسئولیتی در قبال جبران خساراتی مازاد بر این مبلغ نخواهد داشت.
   • در صورت بروز مشکلات غیرقابل شناسایی یا مشکلات فنی، کتاب هست نهایت تلاش خود را برای رفع مشکل در اسرع وقت و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام خواهد داد. در این میان چنانچه بخشی از اطلاعات کتابها یا فروشندگان در اختیار افراد سودجو قرار گیرد، باتوجه به بروز مشکل خارج از اختیارات کتاب هست ، فروشنده حق اعتراض ندارد و کتاب هست به نمایندگی از فروشندگان نهایت تلاش خود را برای بازپس‌گیری حقوق و خسارت احتمالی وارده به فروشندگان را از جانب افراد سودجو به انجام خواهد رساند. قابل ذکر است در شرایط بروز مشکلات، رفع مشکل و مسدود سازی دسترسی افراد سودجو در اولین اولویت کاری قرار دارد.
   • 20- تغییرات توافقنامه: توافقنامه فروش کتاب در وبسایت کتاب هست تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین مجامع ناظر بر خدمات قابل ارائه کتاب هست و از آنجا که این قوانین و توافقات در سطح کشور و بین الملل به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، کتاب هست حق تغییرات آتی در توافقنامه را بر خود محفوظ می داند و نسخه توافقنامه بروز شده را از طریق لینک به صفحه توافقنامه در وب سایت کتاب هست در دسترس عموم قرار خواهد داد. ضمنا کتاب هست مسئولیتی نسبت به اطلاع رسانی نفر به نفر در خصوص تغییرات احتمالی نداشته و فروشنده می بایست موارد را عندالزوم با مراجعه به وب سایت کتاب هست کنترل نماید.
   • 21- فروشنده ضمن مطالعه تمام صفحات این قرارداد، موظف است همواره از طریق لینک به صفحه توافقنامه در وب سایت کتاب هست ، تغییرات احتمالی و الحاقیه های آتی را رصد کرده و در صورت عدم موافقت با هریک از تغییرات توافقنامه (حداکثر تا ۲۴ ساعت) درخواست خود را مبنی بر قطع همکاری برای کتاب هست ارسال کند و عدم انجام این کار پس از ۲۴ ساعت به منزله قبول کلیه مفاد و تغییرات است.
 • حل اختلاف
 • 22- تمامی دعاوی و ابهامات و اختلافات و یا تفسیر که در ارتباط با موضوع قرارداد و انجام وظایف مطرح می‌شود و طرفین نتوانند موضوع را ظرف مدت ۳۰ روز کاری از زمان طرح حل‌وفصل کنند، موضوع به یک مرجع حل اختلاف مورد تایید دوطرف ارجاع داده خواهد شد. داور نظر خود را بر اساس این قرارداد و اسناد ضمیمه و قوانین موضوعه صادر خواهد نمود، رای داور قطعی و لازم الاجرا خواهد بود.

1- بازاریابی و انتشار لینک های بازاریابی در شبکه ها و سایت هایی صورت گیرد که مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کنند

2- بازاریابان عزیز مجاز به درج امکانات غیر واقعی مغایر توضیحات کتابها نیستند و می باید امکانات و توضیحات هر کتاب را مطابق با موارد مندرج در کتاب هست به کاربران هدف خود اعلام کنند

3- حداقل مبلغ تسویه حساب با بازاریابان ۱۰۰.۰۰۰ تومان است.

  • تبصره ۳-۱: تنها موجودی حاصل از بازاریابی کتاب، قابل برداشت است و بازاریابان نمی توانند با شارژ کیف پول خود، موجودی حساب را افزایش داده و درخواست برداشت وجه ارسال کنند. مبالغ شارژ شده به این منظور به هیچ وجه قابل عودت نیست و بازاریابان عزیز می توانند با اعتبار غیرنقدی خود به خرید از مارکت بپردازند.
  • 4- تسویه حساب با بازاریابان هفته ای ۲ مرتبه در روزهای دو شنبه و پنج شنبه انجام می شود.
   • تبصره ۴-۱: درخواست های تسویه حساب می باید حداقل ۲ روز پیش از روزهای تسویه حساب ارسال شده باشند. در غیر این صورت تسویه حساب به اولین مرحله تسویه پس از گذشت این زمان موکول خواهد شد
   • 5- مبلغ تسویه حساب ها هیچ گونه سقفی ندارد.
   • 6- کتاب هست هیچگونه مسئولیتی در برابر عدم انجام تعهدات خود در هنگام موارد فورس ماژور مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای دولتی و تحریم را ندارد. با این حال در صورت بروز چنین مواردی نهایت تلاش خود را برای کاهش اثرات این موارد خواهیم کرد. بروز هر یک از موارد فورس ماژور موجب تخطی بازاریابان از شرایط همکاری نخواهد شد.
   • 7- با ارسال درخواست فعالسازی همکاری در فروش و بازاریابی، بازاریابان مواد توافقنامه و ضوابط کتاب هست را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از ایشان وجود ندارد.
   • 8- کتاب هست در قبال حفاظت کامل از اطلاعات شخصی بازاریابان مسئول بوده و فقط در صورت دریافت حکم قضائی اطلاعات شخص مورد تقاضا را بنا بر ضرورت قانونی در اختیار مقام قضائی قرار خواهد داد.
   • 9- خدمات کتاب هست به همان شکلی که هستند ارائه می شوند و هیچگونه گارانتی صریح و ضمنی شامل آنها نمی گردد. ضمنا هیچگونه ضمانتی مانند به فروش رفتن کتاب، تبلیغ کتاب در سایر سایت های مرتبط با مارکت و یا معرفی کتاب در سایر سایت ها ارائه نمی شود. همه ضمانتهای کتبی و شفاهی در مورد سرویسهای کتاب هست که توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار بوده و کتاب هست هیچگونه خسارتی بابت کتابها ارائه شده به هر نحو نمی پردازد. کتاب هست تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی نخواهد بود.
   • 10- سقف خسارات اثبات شده توسط مرجع رفع اختلاف به بازاریابان برای هریک از انواع خدمات و کتابها، حداکثر معادل هزینه یک بار خرید کتاب مطابق با قیمت مندرج در کتاب هست بوده و کتاب هست هیچگونه مسئولیتی در قبال جبران خساراتی مازاد بر این مبلغ نخواهد داشت.
   • 11- تغییرات توافقنامه:توافقنامه استفاده از خدمات کتاب هست تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین مجامع ناظر بر خدمات قابل ارائه کتاب هست و از آنجا که این قوانین و توافقات در سطح کشور و بین الملل به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، کتاب هست حق تغییرات آتی در توافقنامه را بر خود محفوظ می داند و نسخه توافقنامه بروز شده را از طریق لینک به صفحه توافقنامه در وب سایت کتاب هست در دسترس عموم قرار خواهد داد. ضمنا کتاب هست مسئولیتی نسبت به اطلاع رسانی نفر به نفر در خصوص تغییرات احتمالی نداشته و بازاریابان می بایست موارد را عندالزوم با مراجعه به وب سایت کتاب هست کنترل نماید.
X